Skuteczna końcówka gospodarzy. KKS II przegrał z Nielbą

Podopieczni Piotra Morawskiego przegrali wyjazdowe starcie z wiceliderem tabeli wielkopolskiej ARTBUD IV ligi, Nielbą Wągrowiec 2:4. Gospodarze prowadzili w meczu 2:0, ale jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Daniel Kamiński. W drugiej połowie gol Karola Smajdora, z 75. minuty, na moment dał kakaesiakom remis, choć ostatecznie gospodarze zdołali jeszcze dwukrotnie pokonać kaliskiego goalkeepera.

32. kolejka sezonu 2021/2022 wielkopolskiej ARTBUD IV ligi
Nielba Wągrowiec – KKS Kalisz II 4:2 (2:1)
1:0 Stanisław Jarysz 11. min, 2:0 Rafał Leśniewski 34. min, 2:1 Daniel Kamiński 38. min, 2:2 Karol Smajdor 75. min, 3:2 Rafał Leśniewski 77. min, 4:2 Mikołaj Ortyl 88. minKKS Kalisz II: Mateusz Baran (BR) – Kacper Dudek (46. min Wiktor Smoliński), Kamil Weber, Wojciech Maroszek, Dawid Głowacki (46. min Karol Smajdor, 90. min Jakub Kieliba), Jakub Jener, Wiktor Staszak, Maurycy Przybył (69. min Szymon Sałata, 89. min Wiktor Bury), Kamil Koczy, Daniel Kamiński (C), Jakub Zachara.

Źródło: Urząd Miejski w Kaliszu

Previous Emocje na zakończenie sezonu. Porażka po solidnym występie
Next VIII Rodzinny Rajd Rowerowy „Z przedszkolakiem na rowerze”

Może to Ci się spodoba

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Kaliszanin wbiegnie na Mont Blanc

Kaliszanin Tomasz Rawski wyznaczył sobie ambitny cel. Zamierza jak najszybciej wejść na szczyt Mont Blanc, zwany „dachem Europy”. Tuż przed wyjazdem do Francji powodzenia życzył mu wiceprezydent Grzegorz Kulawinek. Spotkanie

We Winiarach powstanie pumptrack

Przy winiarskich Płucach Kalisza wybudowany zostanie pumptrack. Realizację tego zadania wskazali mieszkańcy w ramach budżetu obywatelskiego. Kaliski pumptrack będzie miał konstrukcję modułową. Tor we Winiarach będzie umożliwiał jazdę na rowerach,

Dofinansowanie zadań z Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów – ruszyła kolejna edycja

Minister Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs na dofinansowanie w 2022 roku organizacji zajęć sportowych dla uczniów finansowanych ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów. Łączny budżet na zadania wynosi

Pechowa passa przerwana. Zwycięstwo rezerw Dumy Kalisza

Podopieczni Grzegorza Kalka odnieśli dziś cenne, ligowe zwycięstwo. Druga drużyna KKS-u Kalisz pokonała Obrę Kościan 2:1, w rywalizacji 6. kolejki sezonu 2021/2022 wielkopolskiej IV ligi. Wynik w meczu otworzył, już

Mistrzostwa Polski w kajak polo rozstrzygnięte

W miniony weekend w Kaliszu odbyły się mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych w kajak polo. Organizatorem zawodów, w których wzięło udział stu dwudziestu zawodników z całej Polski, było Kaliskie